ЗАЛА НА СЛАВАТА

Държавно първенство II кръг - класи S
яз.Враниливци - гр. Габрово - 12-15.06.2015 г.


I място - F5E Юноши - Слави Стоев


III място - F5-10 Мъже - Слави Стоев

Държавно първенство I кръг - класи S
яз.Копринка - гр. Казанлък - 08-10.05.2015 г.


I място - F5E Юноши - Слави Стоев

Държавно първенство II кръг - класи S
Копринка - 17-19.06.2011 г.


II място - F5E Юноши - Томаш Стругаров


III място - F5E Юноши - Слави Стоев

Държавно първенство I кръг - класи S
Габрово - 13-15.05.2011 г.


I място - F5E Юноши - Томаш Стругаров


III място - F5E Юноши - Слави Стоев

Държавно първенство I кръг - класове FSR-ECO
Харманли - 29.04-01.05.2011 г.


I място - ЕКО-Старт Юноши - Петър Петев


III място - ЕКО-Стандарт Мъже - Станислав Христов


II място - ЕКО-Старт Мъже - Йосиф Христов


II място - ЕКО-Мини Тийм Мъже - Антонов,Христов,Пенев


III място - ЕКО-Тийм Мъже - Антонов,Христов,Пенев


II място - ЕКО-Мини Експерт Мъже - Станислав Христов


II място - ЕКО-Експерт Мъже - Станислав Христов


II място - F-3-E Юноши - Петър Петев


I място - F-3-E Мъже - Антон Антонов


II място - F-3-E Мъже - Станислав Христов


I място - F-3-V Мъже - Антон Антонов


III място - F-3-V Мъже - Йосиф Христов

Национален турнир - класове М
яз.Батак- 03-05.09.2010 г.


I място - ЕКО-Старт Мъже - Йосиф Христов


III място - ЕКО-Старт - Антон Антонов


II място - ЕКО-Стандарт Мъже - Димитър Пенев


III място - ЕКО-Мини Мъже - Димитър Пенев

Квалитет Граупнер Къп - класове М
Стара Загора - .08.2010 г.


II място - ЕКО-Стандарт Мъже - Димитър Пенев


II място - ЕКО-Старт Мъже - Димитър Пенев


II място - ЕКО-Мини Мъже - Димитър Пенев


II място - ЕКО-Тийм Мъже - Пенев,Стоев,Алексиев

Държавно първенство 2010 - класове FSR-ECO


I място - F-3-E Мъже - Републикански шампион Антон Антонов


I място - ЕКО-Старт - Републикански шампион Антон Антонов

Държавно първенство III кръг - класове FSR-ECO
Габрово - 23-25.07.2010 г.


I място - F-3-E Мъже - Антон Антонов


I място - ЕКО-Старт - Антон Антонов


II място - F-3-V Мъже - Антон Антонов

Държавно първенство II кръг - класове FSR-ECO
Пазарджик - 11-13.06.2010 г.


II място - ЕКО-Стандарт Юноши - Християн Христов


II място - ЕКО-Старт Юноши - Петър Петев


II място - ЕКО-Старт - Антон Антонов


I място - ЕКО-Мини Юноши - Християн Христов


I място - F-3-E Юноши - Християн Христов


III място - F-3-E Юноши - Петър Петев


I място - F-3-E Мъже - Антон Антонов


II място - F-3-E Мъже - Станислав Христов


I място - F-3-V Мъже - Християн Христов


II място - F-3-V Мъже - Антон Антонов

Държавно първенство I кръг - класове FSR-ECO
Харманли - 30.04-02.05.2010 г.


I място - ЕКО-Старт Юноши - Християн Христов


I място - ЕКО-Старт Мъже - Антон Антонов


II място - ЕКО-Старт Мъже - Станислав Христов


III място - ЕКО-Старт Мъже - Йосиф Христов


I място - ЕКО-Мини експерт Юноши - Християн Христов